Neness Discovery Set For Her 10x1,6ml

Sada dámskych vzoriek Neness

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: ZP_NENESS1
Značka: Neness
16,90 € –20 % 13,50 €
Kategória: Testery 1,6ml
2S4A8601 AO k
Akcia Novinka Tip
16,90 € –20 %

Predtým než sa rozhodnete pre svoju obľúbenú vôňu, preskúmajte svet Neness a vyskúšajte naše najlepšie vzorky! Sada vzoriek Neness vám ponúka jedinečnú príležitosť objavovať desať ohromujúcich vôní. Každý vzorek je ako malá fľaštička plná mágie, ktorá vás prenesie do iného sveta vôní. Skúste a objavte svojho nového parfémového favorita!

Sada obsahuje tieto vzorky vôní s objemom 1,6 ml

Prečo majú niektoré produkty nové názvy?

Značka Neness sa zaviazala k ochrane životného prostredia, a preto zavádza zmeny v obaloch. Odteraz používa na výrobu krabíc ekologický papier s certifikátom FSC, čo znamená, že pochádza zodpovedného lesného hospodárstva. Týmto znížime náš vplyv na životné prostredie a podporujeme udržateľné postupy, čo ocenia naši zákazníci, ktorí ocenia ekologický životný štýl.

Vzhľadom na zmenu balenia zavádzame aj zmeny v názvoch niektorých našich produktov. Vône zostávajú rovnaké :) Mení sa iba názov.

Užite si svoje obľúbené parfumy v novej verzii!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parfémy Neness sú vône pre ženy a mužov inšpirované najobľúbenejšími značkovými parfémami po celom svete. Mini parfumy ktoré nájdete v ponuke, milujú všetci pre svoju malú veľkosť a pre intenzívnu vôňu, ktorá je nerozoznateľná od originálneho parfumu. Veľkosť parfumu je ideálna na cestu, dovolenku, do kabelky, skrátka všade tam, kde potrebujete podčiarknuť svoju osobnosť alebo sa len potrebujete po pár hodinách opäť „ovoňať“.