Spôsoby platby

Ponúkame nasledujúce spôsoby platby:

Objednaný tovar môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Ponúkame platbu pri prevzatí tovaru (dobierka a osobný odber), prevodom na účet, on-line platobnú bránu ComGate: platbu prostredníctvom platobných kariet VISA a Mastercard.

1. Platba pri prevzatí tovaru (dobierka)

Ak zvolíte v priebehu objednávky platbu pri prevzatí tovaru (dobierka), uhradíte zásielku pracovníkovi kuriérskej spoločnosti alebo pracovníkovi na výdajnom mieste spoločnosti Zásielkovňa.

Na výdajných miestach Zásielkovne je možná platba iba v hotovosti. Na vybraných pobočkách Zásielkovne je možné uhradiť objednávku platobnými kartami VISA a MasterCard.

Viac informácií ohľadom výdajného miesta Zásielkovne nájdete tu.

 • Platba pri prevzatí tovaru (dobierka) - 2 €
 • Peniaze za objednávku platíte až pri prevzatí od poštového doručovateľa

2. Platba bankovým prevodom

V prípade platby prevodom je nutné objednávku pred expedíciou uhradiť. Platbu prosím odošlite na náš bankový účet 2901818677/2010 (IBAN: CZ24 2010 0000 0029 0181 8677, BIC: FIOBCZPPXXX), variabilným symbolom platby je číslo objednávky. Pred odoslaním platby prosím starostlivo skontrolujte zadané údaje, predídete komplikáciám s vybavením objednávky.

Objednaný tovar v prípade platby prevodom expedujeme po pripísaní platby na náš účet. Pokiaľ chcete expedíciu urýchliť, pošlite prosím na e-mailovú adresu info@neness.sk potvrdenie o dokončenej platbe a číslo objednávky.

Na našom e-shope môžete platiť pomocou QR kódu, ktorý Vám uľahčí platbu bankovým prevodom. Už nebudete musieť zložito prepisovať číslo účtu a ďalšie údaje. Tento QR kód nájdete v objednávkovom liste po dokončení objednávky.

3. Platba kartou. Najrýchlejší spôsob, ako zaplatiť za váš tovar

V prípade platby kartou budete po dokončení objednávky presmerovaní na platobnú bránu, kde budete vyzvaní na úhradu. Platobné údaje zadávate priamo v platobnej aplikácii na strane poskytovateľa, prenos dát z Vášho počítača je zabezpečený šifrovacím algoritmom. Systém Vás požiada o zadanie nasledujúcich údajov:

 • číslo platobnej karty
 • dátum ukončenia platnosti karty
 • CVV2/CVC2 – posledné trojčíslie predtlačené na podpisovom prúžku vašej karty

Na platobnej bráne Comgate môžete zaplatiť prostredníctvom kariet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron, Vaša karta musí mať povolené platby na Internete. V prípade, že bude platba zamietnutá, kontaktujte svoju banku.

V prípade, že máte problémy s platbou:

 1. ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267