O nás

Neness Official SK

 

Online e-shop Neness Official je miesto, kde sa pred vami otvára bohatý svet podmanivých vonných kompozícií. V našom virtuálnom e-shope nájdete viac ako 197 najlepších vôní pre ženy a mužov. Naše výrobky sú tej najvyššej kvality.

Parfumy sú v krásnom sklenenom 33 ml flakóne s rozprašovačom, ktoré môžete mať kedykoľvek pri sebe v kabelke, na cestu autom, dovolenku a iné príležitosti.

Naše Neness parfumy inšpirované svetovými značkami sú parfumy v menšom balení, a sú atraktívne ako svojou cenou, tak aj svojim balením.

Našim najvyšším cieľom je uspokojenie očakávaní zákazníkov a stále zdokonaľovanie kvality produktov značky Neness ponúkaných v našom internetovom obchode neness.sk.

Chceme sa trvalo usilovať o zlepšovanie a skvalitňovanie poskytovaných služieb. Najvyššou prioritou našej spoločnosti je spokojnosť zákazníkov založená na kvalite, kvantite a včasnosti dodávok.

Poskytujeme zákazníkovi všetky potrebné informácie. S našimi zákazníkmi komunikujeme vždy otvorene, sme pripravení riešiť Vaše problémy.

Hlavným úspechom pre nás je spokojný zákazník!

Zoznámte sa s parfumami inšpirovanými svetoznámymi značkami od Neness Official.

Náš kontakt

 

Nolwe s r.o.

IČO:26874318

DIČ:CZ26874318