Neness Christmas Wine Candle 100% sójová sviečka s vôňou vianočného vareného vína

100% sójová sviečka s arómou vianočného vareného vína

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: S004
Značka: Neness
8,50 €
Akcia 3+1 zdarma

Pri nákupe 4ks parfumu Neness budete mať jeden za 0 . Pre obdržanie kusu zadarmo, je potrebné zadať do objednávky 4ks parfémov!!!

Kategória: Sviečky
Hmotnosť: 1 kg
11784 neness christmas wine candle 100 sojova sviecka s vonou vianocneho vareneho vina
Novinka Tip 3 + 1

Neness® Christmas Wine - vonná sviečka s vôňou vianočného vareného vína. Pocíťte esenciu vianočnej atmosféry s našou exkluzívnou vonnou sviečkou "Vianočné víno". Táto jedinečná vonná kompozícia je kvintesenciou zimných večerov strávených v teplej, rodinnej atmosfére. Sviečka "Vianočné víno" je kombináciou hlbokej hrejivej vône vareného vína s jemnými tónmi vianočného korenia.

Vo chvíli, keď plamienok tejto sviečky zatancuje na knôtu, vaša izba sa začne plniť podmanivou kyticou vôňou. Vôňa zrelého, šťavnatého červeného ovocia sa prelína s hrejivými akcentmi škorice, klinčekov a jemným nádychom pomaranča. To všetko dopĺňa jemný, ale výrazný akcent starostlivo vybraného červeného vína, ktorý dodáva celej kompozícii hĺbku a eleganciu.

Naša sviečka "Vianočné víno" je vyrobená z prírodného sójového vosku, ktorý zaručuje dlhodobé a ekologické horenie. Bavlnené knôty zaisťujú rovnomerné horenie, čo vám umožní plne extrahovať a vychutnať si každú vrstvu tejto komplexnej arómy.

Je to perfektná voľba pre vianočné večery, kedy si chcete vytvoriť jedinečnú atmosféru plnú tepla a blízkosti. "Vianočné víno" je tiež skvelý tip na darček, ktorý každému, kto ho dostane, vnesie do domova trochu vianočného kúzla.

Darujte sebe aj svojim blízkym chvíle plné radosti a pokoja. Nechajte sa vôňou "Vianočného vína" zaniesť do sveta plného vianočných tradícií, spomienok a tepla domova.

Viac o vonných sviečkach Neness®

Sviečka Neness je jedinečnou ponukou pre tých, ktorí chcú vo svojom domove vytvoriť kúzelnú atmosféru a zároveň sa starať o životné prostredie.

Sviečka vyrobená zo 100% sójového vosku vyniká svojimi jedinečnými vlastnosťami.

Sójový vosk, z ktorého je sviečka vyrobená, je biologicky odbúrateľný a netoxický materiál, vďaka čomu je šetrná ako k životnému prostrediu, tak k vegánom. Dôležité je, že neobsahuje žiadne syntetické prísady, čo zaručuje čistý plameň a žiadne emisie toxínov. Navyše na rozdiel od parafínových náprotivkov horí sójový vosk pri nižšej teplote, vďaka čomu je bezpečný a šetrný k vášmu životnému prostrediu.

Neness je nielen skvelou voľbou pre zástancov vegánskeho životného štýlu, ale aj pre tých, ktorí oceňujú etický prístup k výrobe. Vo výrobnom procese sa nepoužívajú žiadne živočíšne produkty a nevykonávajú sa žiadne testy na zvieratách, čo dokazuje záujem o dobré životné podmienky zvierat.

Najväčšou výhodou sójových sviečok Neness je ich účinnosť. Horí až o 50% dlhšie ako parafínové sviečky s rovnakou hmotnosťou, čo znamená, že si ich krásnu žiaru budete môcť užívať dlhšiu dobu. Dodatočne sú vybavené knôtom zo 100% prírodných materiálov, ponoreným do zmesi včelieho a sójového vosku, čo ešte viac zdôrazňuje ich ekologický charakter.

Na udržanie optimálnych podmienok horenia sviečky Neness sa odporúča horieť asi 3-4 hodiny, kým sa celý voskový plát rovnomerne neroztaví k okraju pohára. Vďaka tomu sa vyhnete "tunelovaniu" sviečky a plameň bude rovnomerný a stabilný. Pred každým ďalším zapálením sa oplatí zastrihnúť zuhoľnatenú časť knôtu, aby sa zabránilo nadmernému usadzovaniu sadzí.

Ekologickou výhodou je mimochodom aj balenie sviečky - krabička aj etiketa sú vyrobené z papiera s certifikátom FSC MIX, čo dokazuje starosť o udržateľné hospodárenie s lesnými zdrojmi.

Sviečka Neness je nielen zdrojom svetla a krásnej vône, ale aj výrazom záujmu o životné prostredie a dobré životné podmienky zvierat.

Hmotnosť: 180g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parfémy Neness sú vône pre ženy a mužov inšpirované najobľúbenejšími značkovými parfémami po celom svete. Mini parfumy ktoré nájdete v ponuke, milujú všetci pre svoju malú veľkosť a pre intenzívnu vôňu, ktorá je nerozoznateľná od originálneho parfumu. Veľkosť parfumu je ideálna na cestu, dovolenku, do kabelky, skrátka všade tam, kde potrebujete podčiarknuť svoju osobnosť alebo sa len potrebujete po pár hodinách opäť „ovoňať“.