Lambre Magic Long Eyelash Active Serum 4 ml

Sérum na predĺženie rias

Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: LBR7822
Značka: Lambre
16,30 € –14 % 14 €
Kategória: Séra na riasy a obočie
Hmotnosť: 0.065 kg
Líčenie: Oči
Oči: Séra na řasy a obočí
lambre Magic Long Eyelash Active Serum aktivni serum pro rust ras 4ml
Akcia
16,30 € –14 %

Viete, koľko rias vám vypadne každý deň?

Podľa vedeckých výskumov sa na hornom viečku nachádza od 150 do 250 rias, na spodnom od 50 do 150. Aj keď to nie je na prvý pohľad viditeľné, sú riasy umiestnené v 2 – 3 radoch. Horné riasy sú dlhé od 8 do 12 mm, spodné sú o niečo kratšie od 6 do 8 mm. Fakt, že denne vypadne 1 – 2 riasy je normálny.

Jednoduchý krok ku krásnym riasam

Je možné, aby vás prírodné riasy tešili svojou dĺžkou, sýtosťou farieb a efektnou hustotou? Je to možné! Stačí iba jeden mesiac, aby ste úplne zmenili svoj vzhľad. Vaše riasy budú očarujúce a pritiahnuť pohľady žiarlivých priateliek. Tajomstvo spočíva v exkluzívnom recepte vytvoreného v laboratóriách LAMBRE.

Vlastnosti:

 • Inovatívna receptúra 12 1 - 12 špeciálne vybrané aktívne zložky;
 • bezpečnostná technológia potvrdená v oblasti výskumu;
 • pevné a predĺžené riasy

Účinky

Vďaka moderným technológiám a mnohým vedeckým výskumom sa nám podarilo vytvoriť jedinečný produkt: MAGIC LONG LASH. Efekt sa prejaví už po 15 dňoch používania séra, ktoré aktívne pôsobí na riasy. Vďaka bezpečnému zloženiu séra sa tak o riasy nielen staráte, ale taktiež im napomáhate, aby každý deň silneli, predlžovali sa a boli hustejšie.

Výsledný efekt závisí od individuálnych potrieb ženy a jej citlivosti na absorpciu každej zo zložiek.

Ako sérum funguje

Priemerná dĺžka života riasy je asi 3 - 6 mesiacov, potom vypadávajú. Riasy rastú iba počas prvých 30 dní svojho životného cyklu, potom sa pripravujú na vypadnutie. To je teda pomerne krátka doba na to, aby sa riasy dostatočne predĺžili a zhustli. Špeciálne vybrané komponenty ovplyvňujú ako na fázu rastu, tým že zvyšujú počet rias a predlžujú ich, tak na fázu kľudovú, tým že predlžujú životnosti rias.

Moderné zloženie séra urýchľuje rast rias a posilňuje ich od samého koreňa. Riasy sa vďaka tomu predlžujú a posilňujú. Prípravok tiež zabraňuje nadmernému vypadávaniu rias.

Zložky tohto prípravku prenikajú do cibuľky rias a pôsobia na ne zvnútra. Stimulujú rast rias, ovplyvňujú ich hrúbku a farbu. MAGIC LONG LASH vytvára ochrannú bariéru pozdĺž odrastajúcich rias, vďaka čomu sa zabraňuje ich lámaniu a vypadávaniu.

Jedinečnosť a účinnosť prípravku je viditeľná už po 15 dňoch pravidelného užívania a je výsledkom komplexu zložiek s mimoriadnymi vlastnosťami.

Aktívne látky:

 • Bimatoprost - účinná látka, ktorá je veľmi efektívnou zlúčeninou stimulujúcou rast rias. Ovplyvňuje dĺžku a hrúbku rias, zvyšuje ich počet, posilňuje ich a ich farba je sýtejšia
 • Biotyna - vitamín H, vitamín zo skupiny B; základný komponent, ktorý posilňuje štruktúru a zabraňuje lámaniu rias
 • Alantoina - je známa vďaka svojmu liečebnému účinu, upokojujúcimi a zmäkčujúcimi vlastnosťami. Vyhladzuje a hydratuje riasy
 • KOMPLEX VITAMÍNOV A, E, F, P, B6 - prenikajú do vlákien rias, zlepšujú ich štruktúru, vďaka čomu sú riasy silnejšie, pružnejšie a lesklejšie
 • WIDELASHTM - moderný komplex dvoch aktívnych zložiek: BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, ktorý posilňuje vlákno a vlasovú cibuľku, a PROVITAMÍNY B5, ktoré účinne obnovujú štruktúru rias, ktoré sú potom silnejšie, dlhšie a hustejšie
 • PROTEÍNY HODVÁBIA - hydratujú a vyhladzujú riasy, chránia ich pred mechanickým poškodením
 • OKTAPEPTID-2 - peptid ovplyvňujúci rast rias a ich celkový zdravotný stav
 • PANTHENOL - hydratuje a vyhladzuje povrch rias.

Efektivita potvrdená výskumami

Vedci sa pri práci na zložení prípravku MAGIC LONG LASH postupovali tak, aby každá zložka bola bezpečná a nevyvolávala alergické reakcie a podráždenie. Receptúra, ktorú sme vytvorili, bola overená nezávislými výskumami vo vedeckých centrách, aby sme sa uistili, že prípravok, ktorý vám ponúkame, je plne v súlade so všeobecne prijímaným štandardom, je spoľahlivý a maximálne efektívny.

 • receptúra ​​neškodná zdravie
 • výskumy boli vykonané v nezávislých vedeckých centrách
 • prípravok bol testovaný aj z hľadiska oftalmológie.

MAGIC LONG LASH prešiel prísnymi testami, ktoré potvrdili, že účinné látky obsiahnuté v receptúre, predlžujú a zahusťujú riasy, zabraňujú ich vypadávaniu.

V zložení séra nájdeme vysoko kvalitné aktívne zložky, vďaka ktorým je prípravok bezpečný a efektívny.

Použitie: Aplikácia tohto prípravku je vďaka tenkej a jemnej kefke a gélovej konzistencii jednoduché a veľmi príjemné. Po dôkladnom odlíčení tváre a očí sa produkt nanáša na líniu rias horného viečka. Po niekoľkých sekundách sa sérum vstrebáva a aktivuje komponenty posilňujúce riasy. Prípravok je nevyhnutné používať jedenkrát za deň, na noc. Častejšie používanie nebude mať vplyv na rýchlejší rast rias a môže dokonca priniesť opačný efekt, ako je napríklad svrbenie a alergia.

Nenanášajte dovnútra oka a na línie rias spodného viečka.

Ak chcete, aby bol efekt predĺženia a zhustenia rias skutočný, je potrebné vykonať celý šesťmesačný kurz. Pokiaľ docielite požadovanú dĺžku a hrúbku rias, neprestávajte používať sérum MAGIC LONG LASH. Vaše riasy vám budú vďačné, pokiaľ budete prípravok používať 3 - 4 krát týždenne, pretože vaše riasy budú správne hydratované a dosiahnutý efekt bude stály.

Len jeden dotyk a vaše riasy budú nádherné!

Kto môže používať sérum rias MAGIC LONG LASH?

Sérum sa odporúča všetkým ženám, ktoré snívajú o dlhých a hustých riasach.

Ďalej je určené hlavne ženám, ktorých riasy sú od prírody slabé a krátke, alebo boli oslabené vekom, kozmetických procedúr, použitím nekvalitných kozmetických prípravkov a použitím umelých rias. Prípravok môžu používať aj tie, ktoré nosia kontaktné šošovky, tie, ktoré prešli chemoterapiou. Prípravok je účinný aj pri riasach, na ktoré boli aplikované umelé riasy, permanentný make-up alebo boli zafarbené henou.

Upozornenie: Prípravok sa nesmie dostať priamo do oka. Nepoužívať v prípade alergie na niektorú zo zložiek prípravku. Nepoužívať pri chronických ochoreniach oka (napríklad glaukóm), iba po konzultácii s lekárom. Nepoužívať, ak máte začervenanú, podráždenú a poškodenú kožu. V prípade, že sa prípravok dostane do oka, dôkladne ich vypláchnite teplou vodou. Ak prípravok vyvolá alergickú reakciu, prestaňte ho používať. Ak symptómy pretrvávajú, je potrebné poradiť sa so svojím lekárom.

Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia. Liek by nemal byť používaný počas chemoterapie. Liek by nemali používať osoby mladšie ako 18 rokov.

Uchovávajte pri izbovej teplote na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Čo robiť ak sa liek dostane do očí?

Pokiaľ sa prípravok dostane do očí, vypláchnite ich vodou. Ak po použití cítite štiepanie alebo iné podráždenie, prestaňte prípravok používať niekoľko dní. Ak po tejto dobe problém nezmizne, vyhľadajte lekára.

Objem: 4 ml

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 16.2.2024
+ Ľahká aplikácia
+ Viditeľne výsledky už po 2 týždňoch

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LAMBRE® - to je parfumerie a kosmetika nejvyšší kvality, v níž se snoubí francouzský styl a elegance. Díky tomu, že využíváme výrobních technologií podporujících ekologický směr a spolupracujeme s předními výzkumnými středisky, má naše společnost plnou kontrolu nad procesem zrodu našich produktů.