Di Angelo Cosmetics No1 Lash Serum

Sérum pre predĺženie a zhustenie rias

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: DIA3535
Značka: Di Angelo
59 €
Kategória: Séra na riasy a obočie
Hmotnosť: 0.027 kg
Líčenie: Oči
Oči: Séra na řasy a obočí

Kto by nesníval o nádherne dlhých riasach? Vďaka unikátnemu zloženiu séra pre rast rias No.1 Lash získate zvodný pohľad. Nielen, že vďaka séru riasy vyrastú o 4 až 7 milimetrov oproti svojej aktuálnej dĺžke, ale navyše budú vyživené, posilnené, zväčšia svoj objem a stmavnú. Okrem toho vaše riasy zhustnú, pretože sérum vyživí a zviditeľní aj tie najtenšie riasy, ktoré boli doteraz takmer neviditeľné. Prvé výsledky spozorujete za 4 týždne, ale najväčší účinok dosiahnete po 3 mesiacoch pravidelnej aplikácie No.1 Lash. Sérum v očiach nepáli a nespôsobuje začervenanie očného okolia.

Ako sérum na rast rias No.1 Lash funguje?

Sérum priamo vyživuje korienky rias i obočia. Navyše obsahuje unikátnu zmes nanopeptidov pre podporu ich rastu. Vďaka séru sa výrazne predlžuje rastová fáza a odďaľuje čas, kedy riasa prirodzene vypadne. Rásť začnú aj jemné riasy, ktoré doteraz neboli vôbec vidieť. Vďaka tomu, rovnako ako obočie, viditeľne zhustnú. Vaše riasy budú vďaka séru výrazne dlhšie a objemnejšie.

Prečo je No.1 Lash najlepším sérom pre rast rias?

No.1 Lash je produkt s prírodnou bázou, ktorý je na trhu už od roku 2010. Za ten čas si jeho efektivitu overili desiatky tisíc spokojných užívateľov po celom svete.

Vedeli ste, že sérum No. 1 Lash...

... je hypolaergénny?
Všetky testy iritácie séra pre rast rias No.1 Lash vyšli s nulovou hodnotou, a tak ho môžu používať aj alergici.

… pomáha s omladením ocného okolia?
Sérum na riasy No.1 Lash obsahuje vysoký podiel peptidov, ktoré omladia viečka a v jemnej pokožke okolo očí naštartujú tvorbu nového kolagénu. Celkovo sa tak podieľajú na zjemnení drobných vrások očného okolia.

… je možné používať aj počas tehotenstva?
Sérum na rast rias No.1 Lash neobsahuje hormóny, a tak ho môžete používať aj počas tehotenstva. Aj nastávajúce mamičky si zaslúžia mať nádherne dlhé a zdravé riasy!

… si rozumie s umelými rasami?
Sérum No.1 Lash je na vodnej báze, takže nenarúša lepidlo, ktorým sú umelé riasy prilepené k tým prírodným. Naopak! Naše sérum riasy posilní a regeneruje, takže nebudú toľko vypadávať. A navyše začnú rásť!

Vlastnosti:

 • efekt predĺženia je viditeľný už po 1. mesiaci používania
 • počas 4 mesiacov predĺži riasy až na 2-násobok pôvodnej dĺžky
 • riasy celkovo posilňuje a zanechá ich pružnejšie
 • pomáha stmaviť jemné riasy, ktoré nie sú na prvý pohľad vidieť
 • dodáva riasam zvodný objem a lesk

Objem: 6 ml

Použitie: Sérum aplikujte 2x denne na horné i spodné viečko priamo ku korienkom rias do miest, kam si inak maľujete linku, alebo ho votrite ku korienkom obočie.

Upozornenie:
Prílišné množstvo séra môže spôsobiť alergickú reakciu a pálenie alebo začervenanie očí. V prípade, že sa produkt dostane do očí, okamžite vypláchnite vodou. Pokiaľ dôjde k začervenaniu či páleniu očí, prerušte na niekoľko dní používanie produktu.

Zloženie:

(INCI) Aqua, RH-polypeptidov 5, Biotinoyl tripeptidy 1, Zizyphus Jujuba Extract, Panax Ginseng Extract, Hydrolyzed Silk, Panthenol, Sodium hyaluronate, Arginín, Inozitol, Hydrolyzed Collagen, Dipotassium Glycyrrhizate, butylénu Glycol, Glycerín, Hydrogenerated Lecithin, Glycine, Soja Oil, Calbomer, Hydroeyethylcellulose, Potassium Hydroxide, Sodium Oleate, EDTA-2Na, Hexanediol, Phenoxyethanol.

 • BIOTINOYL TRIPEPTIDE 1
  Tento účinný peptid je najčastejším prvkom v boji proti padaniu vlasov, rias alebo obočia.
  Posilňuje korienky, vyživuje ich, obnovuje v nich mikrocirkuláciu krvi a pôsobí proti ich starnutiu. Bráni zoslabnutiu korienkov a zníženiu ich schopnosti tvoriť riasu alebo vlas. Napomáha k obnoveniu už poničených korienkov. Stará sa o dokonalú výživu a obnovuje činnosť buniek v riasových korienkoch, kde spúšťa omladzujúce procesy. Pre lepšiu účinnosť ho sérum No.1 Lash obsahuje vo vysokej koncentrácii.
 • ARGININ
  Je poloesenciálnou aminokyselinou, ktorá zlepšuje prekrvenie tkaniva. Arginín dodáva energiu riasovým korienkom a urýchľuje rast rias, obnovu buniek a podporuje ich lepšiu činnosť. Je tiež jedným z prvkov, ktoré spôsobujú predĺženie rastovej fázy rias a pomáha zvýšiť vlastnú tvorbu rastového hormónu - pre prirodzené omladenie. Vďaka arginínu sa do tkaniva dostáva väčšie množstvo živín a riasové cibuľky potom môžu fungovať lepšie a rýchlejšie. Okrem toho významne napomáha k posilneniu imunity.
 • ZIZYPHUS JUJUBA EXTRACT
  Výťažky z ovocia jujube ľudia používajú už vyše 4 000 rokov. Obsahuje až 20x viac vitamínu C ako iné citrusové plody. Tento antioxidant je taktiež bohatým zdrojom vitamínov A, B1 a B2. Extrakty z jujube pozitívne pôsobia na obnovu buniek v pleti, ich hydratáciu a ochranu. V našom sére zaisťujú korienkom rias vitamíny, hydratáciu a chránia bunky.
 • PANAX GINSENG EXTRACT
  Účinky ženšenu sú ľuďom dobre známe už niekoľko tisíc rokov. Koreň tejto ázijskej rastliny je účinným antioxidantom, posilňuje imunitu a zlepšuje mozgové aj srdcové funkcie. V sére No.1 Lash využívame jeho účinky na mikrocievky, ktoré čistia a zlepšuje ich priechodnosť. Zvyšuje vlastnú tvorbu proteínov, ktoré v korienkoch rias fungujú ako stimulátory.
 • INOSITOL
  Zdrojom tohto vitamínu skupiny B sú napríklad strukoviny alebo sója av posledných rokoch je veľmi populárny. Znižuje cholesterol, chráni kardiovaskulárny systém, a preto sa často objavuje v potravinových doplnkoch. V sére No.1 Lash je obsiahnutý najmä pre schopnosť zamedziť vypadávaniu rias a vlasov. Aj vďaka inositolu dosahuje sérum No.1 Lash efekt predĺženia rias, pretože práve inositol významne odďaľuje ich vypadnutie.
 • HYDROLYZED SILK
  Hydrolyzovaný proteín z hodvábu pôsobí na zvýšenie kvality a lesku rias. Vďaka nemu riasy získajú pevnejšiu štruktúru a sú pružnejšie – ľahšie sa potom natáčajú a menej sa lámu. Hydrolyzovaný hodváb je jedným z hlavných stavebných kameňov krásneho vzhľadu, objemu a posilnenia rias.
 • HYDROLYZED KERATIN
  Hydrolyzovaný keratín sa získava deriváciou z ovčej vlny. Jedná sa o prírodný produkt, ktorý zaisťuje hydratáciu pokožky, vlasov aj rias. Preto sa pridáva do šampónov a vlasových kúr a zábalov. Má žltú farbu, a práve vďaka nemu má naše sérum No.1 Lash ľahučko zlatisté zafarbenie.
 • HYDROLYZED COLLAGEN
  Kolagén je dôležitý pre spevnenie tkaniva a zvýšenie jeho pružnosti. Prísun kolagénu priamo ku korienkom rias omladzuje a spevňuje tkanivo, z ktorého riasy vyrastajú. Kolagén v sére No.1 Lash napomáha produkcii kvalitnejších aj pevnejších rias a výrazne predlžuje ich rastovú fázu.
 • PANTHENOL
  Kyselina pantotenová, všeobecne známa ako panthenol alebo vitamín B5, je nevyhnutná na udržanie zdravej pokožky pri prejavoch jej starnutia. Je hydratačný a má významný vplyv na rast a lesk rias, vlasov a nechtov. Do rias preniká cez korienky, na ktoré pôsobí vďaka séru No.1 Lash.
 • SODIUM HYALURONATE
  Kyselina hyalurónová je vďaka svojim účinkom asi najobľúbenejším kozmetickým prvkom súčasnosti hlavne vďaka jej schopnosti hydratovať a omladzovať tkanivo. V sére No.1 Lash používame nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú pre jej schopnosť preniknúť hlboko do bunkového tkaniva a vniesť tam so sebou okrem vlastnej hydratácie aj ďalšie aktívne ingrediencie, ktoré sérum obsahuje. Vďaka nej naše sérum pôsobí presne tam, kde má.
 • HYDROGENERATED LECITHIN
  Lecitín je spoločný názov pre všetky lipidy, presnejšie fosfolipidy. Je sprievodnou látkou tukov a mastných kyselín, Nájdete ho vo vaječných žĺtkoch a tiež v semenách rastlín, kde má pôvod aj lecitín obsiahnutý v sére No.1 Lash. V ňom napomáha dýchaniu pokožky okolo riasových buniek a reguluje bunkovú výmenu. Riasy zmäkčuje a dodáva im pružnosť. Pôsobí aj ako ochranný štít proti nepriaznivým vonkajším vplyvom.
 • DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE
  Táto dvojdraselná soľ sa pomocou horúcej vody získava z koreňa sladkého drievka av lekárstve sa používa na liečbu zápalov alebo ekzémov. Má silné ochranné a detoxikačné účinky - čistí a chráni pleť od vírusov i potenciálnych zápalov. V sére No.1 Lash jej účinky využívame na ozdravenie i ochranu buniek pred škodlivými vonkajšími vplyvmi. Navyše zamedzuje vysychaniu a lúpaniu pokožky očných viečok.
 • BUTYLENE GLYCOL - Tento prvok je jedným z konzervantov nášho séra. Bráni jeho vysychaniu a zvyšuje jeho trvanlivosť. V kozmetike sa používa na pozitívny vplyv na vzhľad pokožky a zvýšenie jej pružnosti.
 • GLYCERIN
  Už naše babičky si na noc navliekali bavlnené rukavice napustené glycerínom na zjemnenie pokožky rúk. Pre svoje hydratačné a zvláčňujúce vlastnosti sa radí medzi najpoužívanejšie prvky v kozmetike vôbec. V ľudskom tele sa vyskytuje prirodzene a sérum No.1 Lash ho obsahuje kvôli schopnosti hydratovať a zlepšovať vstrebateľnosť ďalších zložiek do pokožky, ktoré sa tak rýchlejšie dostanú priamo ku korienkom rias.
 • GLYCINE
  Ďalšia ľudskému telu vlastná aminokyselina sa v kozmetike a lekárstve využíva pre svoju schopnosť tvoriť blok proteínov. Tieto aminokyseliny sú významnou efektívnou zložkou pri zlepšovaní kvality a pevnosti rias. My ho využívame ako výživu riasových korienkov a na zlepšenie väzby medzi riasou a jej korienkom. Vďaka glycínu sa významne predlžuje doba, počas ktorej riasa rastie.
 • SOJA OIL
  Sójový olej v kombinácii s glycínom je jedným zo základných prvkov účinnej výživy riasových korienkov. Poskytuje im proteíny, minerály a je bohatý aj na vitamín E, ktorý zlepšuje kvalitu buniek a urýchľuje ich rast.
 • CARBOMER
  Tento prvok je jedným z najvyužívanejších prvkov v kozmetike, pretože zvyšuje viskozitu produktov. Je teda nevyhnutný na udržanie konzistencie nášho séra a jeho dlhšiu životnosť. Okrem toho tiež napomáha k udržaniu vyváženej hydratácie pleti.
 • HYDROEYETHYLCELLULOSE
  Tento prvok napomáha lepšiemu prieniku aktívnych ingrediencií do pokožky. Zároveň pôsobí ako spojivo všetkých prvkov v sére.
 • POTASSIUM HYDROXIDE
  Tento prvok sa používa nielen v kozmetike, ale aj v potravinárstve – pri výrobe čokolády aj dojčenskej stravy. My ho využívame na schopnosť vyrovnávať prirodzené pH pokožky.
 • SODIUM OLEATE
  Tento prvok bežne nájdete v množstve potravín ako súčasť tukov. My ho využívame ako emulgačné činidlo.
 • EDTA-2NA
  Táto prísada sa široko používa v kozmetickom i potravinárskom priemysle, kde zastáva funkciu emulgátora a konzervantu. My ju využívame na jej konzervačné vlastnosti.
 • HEXANEDIOL
  Ďalší zo série šetrných konzervantov na seba viaže vlhkosť a je jedným z najmenej dráždivých prvkov, ktoré sa v kozmetickom priemysle používajú. Obsahuje celý rad prvkov, ktoré sa pre svoje pozitívne účinky používajú aj v lekárstve.
 • PHENOXYETHANOL
  Tento prvek v séru No.1 Lash zastává funkci stabilizátoru a konzervantu. Vyskytuje se hlavně v zeleném čaji a čekance. Phenoxyethanol je spolehlivý prostředek pro zakonzervování aktivních látek a zajištění jejich dlouhodobé efektivity. Produkt chrání také proti bakteriím, plísním a mikroorganismům.

Najčastejšie otázky:

1. Obsahuje sérum škodlivé hormóny?
Neobsahuje. No.1 Lash je sérum pre rast rias so základom, ktorý tvorí prírodné ingrediencie. Preto trvá až 4 mesiace, než riasy dorastú do maximálnej dĺžky.
2. Je sérum No.1 Lash vhodné pre tehotné a dojčiace ženy?
Áno. Pretože má prírodný základ a neobsahuje nebezpečné hormóny, tak ho môžu používať aj tehotné a dojčiace ženy. Bezpečnosť séra sme si overili na našich rodinných príslušníkoch, kamarátkach a ich deťoch.
3. Na akom princípe sérum funguje?
Sérum No.1 Lash je výživou pre korienky rias. Dodáva im energiu a živiny, takže riasa rýchlejšie rastie a ľahko zväčší svoj objem. Hlavne sa ale vďaka séru predĺži jej životnosť a rastová fáza. Oveľa dlhšie potom trvá, kým riasa vypadne a postupne sa predlžuje, spevňuje a tmavne.
4. Ako dlho mi jedno balenie séra vydrží?
Jedno balenie séra No.1 Lash obvykle vystačí na 5 až 6 mesiacov každodenného používania.
5. Čo sa stane, keď sérum prestanem používať?
Pokiaľ sérum prestanete používať, tak novo získané riasy postupne prirodzene vypadnú. Tie, čo potom začnú rásť, budú mať rovnakú dĺžku a vzhľad ako riasy pred
pravidelným aplikovaním séra, pretože sa im nedostane výživa, ktorú im predtým sérum dodávalo. Preto odporúčame používať ďalšie balenie séra No.1 Lash už len ako udržiavacie.
6. Môžem sérum používať aj s umelými riasami?
Určite áno. Celý rad našich partnerských salónov sa špecializuje na nalepovanie rias a naše sérum No.1 Lash klientom predávajú ako vhodnú regeneráciu rias.
7. Štiepe sérum No.1 Lash v očiach?
Neštípe. Štiepanie alebo začervenanie očného okolia je dôkazom prítomnosti rastového hormónu prostaglandínu v sére. Má mnoho negatívnych účinkov, a preto je jeho používanie v kozmetike prísne zakázané. Naše sérum No.1 Lash žiadne zakázané látky vrátane hormónov neobsahuje.
8. Prečo má sérum penový aplikátor?
Náš aplikátor považujeme za najlepší, pretože nasaje potrebné množstvo séra. Jedno namočenie tak hravo vystačí na aplikáciu na spodnej i hornej línii rias oboch očí. Vďaka ľahkému nanášaniu je náš aplikátor veľmi praktický aj pre ľudí, ktorí bez okuliarov horšie vidia.
9. Koľko séra jedno balenie No.1 Lash obsahuje?
Jedno balenie séra má objem 6 ml a vydrží na 5 až 6 mesiacov každodenného používania.
10. Ako rýchlo mi vďaka séru porastú riasy?
Približne o 1 milimeter mesačne. Celkovo narastú o 4 až 7 milimetrov.
11. Musím No.1 Lash používať pravidelne?
Áno. Pravidelnosť je dôležitá. Ani kvety bez správnej výživy neporastú tak pekne ako s ňou. Sérum riasy vyživí, podporí ich rast a spevní ich. Prvé balenie séra odporúčame aplikovať dvakrát denne – ráno a večer na suché a odlíčené línie rias. Ďalšie balenie už stačí používať len raz denne alebo každý druhý deň na udržiavanie dĺžky a sily rias, ktoré vám vďaka prvému baleniu narástli.
12. Ako samotné sérum vyzerá?
Sérum No.1 Lash je ľahko žltkastá riedka a priehľadná kvapalina bez chuti a vône. Je hypoalergénny a vhodný aj pre ľudí s citlivými očami.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Originální sérum na řasy Di Angelo, s patentovanou technologií na prodloužení řas, pečuje o zdraví a krásu vašich řas díky přírodnímu komplexu ingrediencí, které podporují, vyživují a obnovují řasy.