Neness Shining Dark Jewel

Dámska vôňa 33 ml

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: N191
Značka: Neness
5,55 €
Akcia 3+1 zdarma

Pri nákupe 4ks parfumu Neness budete mať jeden za 0 . Pre obdržanie kusu zadarmo, je potrebné zadať do objednávky 4ks parfémov!!!

Kategória: PARFÉMY PRE ŽENY
Hmotnosť: 0.065 kg
Inšpirované: Versace
Určenie: Dámske parfémy
Druh vône: Kvetinová, Orientálna
Objem: 33 ml
vune_original: Versace Crystal Noir
vune_cena: 50 €
vune_obrazek: https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/prazdn%C3%A9.jpg
vune_baleni: 30 ml

Kvetinovo orientálna vôňa uzavretá v klasickom 33ml flakóne. Prebuďte svoju zvedavosť tajomnou a zmyselnou vôňou dámskeho parfumu Crystal Noir. Magická vôňa, ktorá Vás presunie do sveta luxusu a večierkou. Vykúzli Vám príjemný a hrejivý pocit, ktorý Vás bude sprevádzať po celý deň. Oslovia Vás tóny čiernych fíg, fialky, čiernych ríbezlí, jazmínu, tuberózy, vanilky, santalového dreva a otočníku.

Pôvodný názov: Neness Crystal Noir

Hlava
čierna figa, fialka, čierne ríbezle

Srdce
jazmín, tuberóza, pluméria

Základ
santalové drevo, kašmeran, vanilka, otočník

Objem: 33 ml

Prečo majú niektoré produkty nové názvy a obaly?

Značka Neness sa zaviazala k ochrane životného prostredia, a preto zavádza zmeny v obaloch. Od tejto chvíle používa na výrobu krabíc ekologický papier s certifikátom FSC, čo znamená, že pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva. Vďaka tomu znižuje náš dopad na životné prostredie a podporuje udržateľné postupy, čo ocenia naši zákazníci, ktorí oceňujú ekologický životný štýl.

Vzhľadom na zmenu balenia zavádzame aj zmeny v názvoch niektorých našich produktov. Vône zostávajú rovnaké :) Mení sa len názov.

Užite si svoje obľúbené parfémy v novej verzii!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parfémy Neness sú vône pre ženy a mužov inšpirované najobľúbenejšími značkovými parfémami po celom svete. Mini parfumy ktoré nájdete v ponuke, milujú všetci pre svoju malú veľkosť a pre intenzívnu vôňu, ktorá je nerozoznateľná od originálneho parfumu. Veľkosť parfumu je ideálna na cestu, dovolenku, do kabelky, skrátka všade tam, kde potrebujete podčiarknuť svoju osobnosť alebo sa len potrebujete po pár hodinách opäť „ovoňať“.