Neness No Made

Dámska vôňa 33 ml
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Skladom (4 ks)
Kód: N077
Značka: Neness
5,55 € –20 % 4,40 €
Kategória: PARFÉMY PRE ŽENY
Hmotnosť: 0.065 kg
Inšpirované: Chloe
Určenie: Dámske parfémy
Druh vône: Kvetinová, Chypre
Objem: 33 ml
vune_original: Chloé Nomade
vune_cena: 83 €
vune_obrazek: https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/Pouze original/N077.jpg
2739 neness no made
Akcia
5,55 € –20 %

Kvetinovo cyprušteková vôňa uzavretá v klasickom 33ml flakóne. Prekvapujúca a navždy nezabudnuteľná! Vydajte sa na tajomnú cestu, v ktorej objavíte nepreskúmané obzory. Výrazná kvetinovo cyprušteková vôňa pre elegantnú ženu s otvorenou mysľou. Perfektné počas dňa, ale aj pre zvláštne príležitosti. V základe tejto vône  je cítiť sladká a opojná mirabelka, ktorej intenzívna aróma je skoro zladená so zvodnou fréziou. Jemnosť týchto prísad vyvažuje v hlbších tónoch diskrétne aromatický dubový mach, ktorý dáva celej kompozícii hĺbku, zmyselnosť a sofistikovaný tón.

Hlava
mirabelka

Srdce
frézia

Základ
dubový mach

Objem: 33 ml

Prečo majú niektoré produkty nové názvy a obaly?

Značka Neness sa zaviazala k ochrane životného prostredia, a preto zavádza zmeny v obaloch. Od tejto chvíle používa na výrobu krabíc ekologický papier s certifikátom FSC, čo znamená, že pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva. Vďaka tomu znižuje náš dopad na životné prostredie a podporuje udržateľné postupy, čo ocenia naši zákazníci, ktorí oceňujú ekologický životný štýl.

Vzhľadom na zmenu balenia zavádzame aj zmeny v názvoch niektorých našich produktov. Vône zostávajú rovnaké :) Mení sa len názov.

Užite si svoje obľúbené parfémy v novej verzii!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parfémy Neness sú vône pre ženy a mužov inšpirované najobľúbenejšími značkovými parfémami po celom svete. Mini parfumy ktoré nájdete v ponuke, milujú všetci pre svoju malú veľkosť a pre intenzívnu vôňu, ktorá je nerozoznateľná od originálneho parfumu. Veľkosť parfumu je ideálna na cestu, dovolenku, do kabelky, skrátka všade tam, kde potrebujete podčiarknuť svoju osobnosť alebo sa len potrebujete po pár hodinách opäť „ovoňať“.