Neness Terre Terre

Pánska vôňa 33 ml
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Skladom (3 ks)
Kód: N133
Značka: Neness
5,55 € –20 % 4,40 €
Kategória: PARFÉMY PRE MUŽOV
Hmotnosť: 0.065 kg
Inšpirované: Hermes
Určenie: Pánske parfémy
Druh vône: Korenistá, Drevitá
Objem: 33 ml
vune_original: Hermés Terre d' Hermés
vune_cena: 83 €
vune_obrazek: https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/Pouze original/N133.jpg
vune_baleni: 30 ml
N133
Akcia
5,55 € –20 %

Jemne korenená luxusná mužská vôňa uzavretá v klasickom 33ml flakóne. Zvýraznite svoje silné stránky, budete sa cítiť mužne a to všetko len s parfumom T'erre T'erre. Parfum sa vyznačuje sebadôverou a odhodlaním. Vôňa je taká, že sa za Vami otočí každá žena. Už prvá kvapka dodá každému mužovi atraktivitu. Vo vôni môžete cítiť vôňu čerstvého grapefruitu, cédrového dreva a korenia. Je z kategórie jemne ostrých parfumov. Muži zahalení touto vôňou sa budú cítiť nesmierne odvážni. Budete ho mať v 33 ml flakóne s rozprašovačom vďaka čomu ho môžete mať vždy pri sebe.

Hlava
grapefruit

Srdce
korenie

Základ
céder

Objem: 33 ml

Prečo majú niektoré produkty nové názvy a obaly?

Značka Neness sa zaviazala k ochrane životného prostredia, a preto zavádza zmeny v obaloch. Od tejto chvíle používa na výrobu krabíc ekologický papier s certifikátom FSC, čo znamená, že pochádza zo zodpovedného lesného hospodárstva. Vďaka tomu znižuje náš dopad na životné prostredie a podporuje udržateľné postupy, čo ocenia naši zákazníci, ktorí oceňujú ekologický životný štýl.

Vzhľadom na zmenu balenia zavádzame aj zmeny v názvoch niektorých našich produktov. Vône zostávajú rovnaké :) Mení sa len názov.

Užite si svoje obľúbené parfémy v novej verzii!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parfémy Neness sú vône pre ženy a mužov inšpirované najobľúbenejšími značkovými parfémami po celom svete. Mini parfumy ktoré nájdete v ponuke, milujú všetci pre svoju malú veľkosť a pre intenzívnu vôňu, ktorá je nerozoznateľná od originálneho parfumu. Veľkosť parfumu je ideálna na cestu, dovolenku, do kabelky, skrátka všade tam, kde potrebujete podčiarknuť svoju osobnosť alebo sa len potrebujete po pár hodinách opäť „ovoňať“.