WoodWick Darčekový set 2ks sviečok 275g Fireside & Linen

Elegantní černá dárková sada

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom (>5 ks)
Kód: WDW1016
Značka: Woodwick
51 € –15 % 43,35 €
Kategória: DARČEKOVÉ BALENIE
Hmotnosť: 0.619 kg
woodwick darkova sada 2 ks stredni svicky woodwick 1
Akcia
51 € –15 %

Elegantná čierna darčeková sada s 2 strednými sviečkami vo vôňach: Fireside, a Linen. Dizajnovo prepracovaná sviečka v oválnej sklenenej váze z ručne fúkaného číreho skla dekorovaná mohutným dreveným viečkom s gumou po obvode, ktorá zabraňuje vyprchávaniu vône. Drevené viečko poslúži ako podstavec pod sviečku pri jej horení a chráni tak povrch nábytku. Nová patentovaná inovácia 100% prírodného dreveného knôtu umožňuje rýchlejšie uvoľnenie vône a lepšie horenie. Unikátny drevený knôt zaistí efekt verne praskajúceho ohňa v krbe a extra žiarivý plameň. Najelegantnejší a najčistejší design do klasických aj moderných interiérov. Sviečka značky WoodWick je ručne vyrobená v USA za použitia vysoko kvalitných voskov, kde významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín, je vyrobený z trvalo udržateľných zdrojov a je biologicky rozložiteľný. Vďaka použitým voskom a prírodnému drevenému knôtu horia sviečky WoodWick bezproblémovo a majú jednu z najdlhších dôb horenia. Doprajte si tú najvyberanejšiu vôňu, ktorá ani postupom času nevymizne! Táto neodolateľná sviečka značky WoodWick ponúka až 60 hodín skutočného potešenia z vône.

Charakter vône:

  • Fireside: Drevité
  • Linen: Svieže a čisté

Zloženie vône:

Fireside: taliansky bergamot, jablčná šupka, zlatá ambra, čierny dub, obhorený mahagón, vetiver, pižmo
Linen: svieže aldehydy, citrónová kôra, čerstvo vylisovaný pomaranč, zelené jablko, konvalinka, divoká frézia, sladký jazmín, ylang-ylang, cédrové a santalové drevo, pačuli, dubový mach, pižmo

Vlastnosti:

  • významnú zložku hrá sójový vosk. Ten horí až o 50% dlhšie ako parafín
  • s dreveným knôtom (pluswick)
  • knôt je vyrobený z prírodného dreva
  • vydrží horieť až 55-65 hodín
  • vonné zložky najvyššej kvality
  • dizajnová váza z ručne fúkaného skla
  • viečko slúži ako podstavec.

Použitie: Rozpustite sviečku vždy až ku kraju, nechajte ju horieť 3-4 hodiny. Pokiaľ sviečka fajčí, je knôt príliš dlhý. Ideálna dĺžka je 0,7 cm. Ak je knôt dlhší, sfúknite sviečku, nechajte ju vychladnúť a odlomte obhorené okraje tak, aby zvyšky nespadli do vosku.

Hmotnosť: 2 x 275g

Zloženie: zmes prémiového parafínu a sójového vosku s vysoko koncentrovanými vôňami zaisťuje čisté horenie bez nepríjemných zvyškov. Vonné esencie boli starostlivo vybrané, aby naplnili miestnosť dlhotrvajúcou vôňou. Otvorený tvar sviečky zvyšuje plochu odparovania vonných esencií z voskového jazierka a zaisťuje rovnomerný vonný zážitok. Patentovaný tvar dreveného knôtu Pluswick® Innovation vytvára ukľudňujúci zvuk praskajúceho ohňa. Rozmery 10 x 11 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: