Neness Home Neness Godd Girl Aróma difuzér

Aróma difuzér s vôňou Neness Godd Girl

Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Skladom (3 ks)
Kód: D051
Značka: Neness
14,90 €
Akcia 3+1 zdarma

Pri nákupe 4ks parfumu Neness budete mať jeden za 0 . Pre obdržanie kusu zadarmo, je potrebné zadať do objednávky 4ks parfémov!!!

Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.3 kg
vune_original: Carolina Herrera Good Girl
vune_cena: 125 €
vune_obrazek: https://www.neness.cz/user/documents/upload/original/prazdné.jpg
11375 neness home neness godd girl aroma difuzer
Novinka 3 + 1

Inšpirované značkou Carolina Herrera *Good Girl*

Aróma difuzér Neness Godd Girl predstavuje príjemný spôsob prevoňania vášho interiéru. Orientálne kvetinová vôňa zodpovedá jednej z našich najobľúbenejších vôní Neness Godd Girl! Prirodzená veľmi sexy a zvodná vôňa plná túžby a nespútanosti je určená pre všetky ženy a dievčatá, ktoré majú svetlé aj tienisté stránky a milujú ženský pôvab a eleganciu. Kompozícia v zložení fazuľa tonka, pražená mandle, káva, jazmín, tuberóza a kakao. Premeňte svoj domov vo svätyni s týmito luxusnými vonnými tyčinkami od Neness!

Hlava
mandle, káva, bergamot

Srdce
jazmín, tuberóza

Základ
fazuľa tonka, kakao

Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nejedzte, nanášajte na pokožku a nezapaľujte. Nelejte, rozliate oleje môžu odfarbiť podklad.

Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parfémy Neness sú vône pre ženy a mužov inšpirované najobľúbenejšími značkovými parfémami po celom svete. Mini parfumy ktoré nájdete v ponuke, milujú všetci pre svoju malú veľkosť a pre intenzívnu vôňu, ktorá je nerozoznateľná od originálneho parfumu. Veľkosť parfumu je ideálna na cestu, dovolenku, do kabelky, skrátka všade tam, kde potrebujete podčiarknuť svoju osobnosť alebo sa len potrebujete po pár hodinách opäť „ovoňať“.