365 Days Obsession Aróma difuzér

aróma difuzér s náplňou

Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Skladom (3 ks)
Kód: DOBSESSION
Značka: 365 Days
18,60 € –11 % 16,50 €
Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.3 kg
11408 365 days obsession aroma difuzer
Akcia Novinka
18,60 € –11 %

Aróma difuzér 365 Days Obsession predstavuje príjemný spôsob prevoňania vášho interiéru. Stačí sa uvelebiť v miestnosti, kde aróma difuzér s náplňou 365 Days Obsession pozvoľna uvoľňuje tóny levandule a korenia. Premeňte svoj domov na svätyňu s týmito luxusnými vonnými tyčinkami od Neness!

Hlava
Bergamot, korenie

Srdce
Korenie sečuánske, levanduľa, ružové korenie, vetiver, pačuli, pelargónie, elemi

Základ
Ambra, cerd, labdanum

Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nejedzte, nanášajte na pokožku a nezapaľujte. Nelejte, rozliate oleje môžu odfarbiť podklad.

Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Parfémy s feromónmi 365 days!

Neuveriteľné? A predsa! Vôňa skutočne pôsobí na zmysly. Vôňa feromónov je veľmi jemná a pre človeka prakticky nepostrehnuteľná. To však neznamená, že feromóny nefungujú! Naopak. Sú vnímané podvedome a ani si neuvedomujete, ako veľmi toho dokážu! Môžu ovplyvniť náladu, sekréciu hormónov, sexuálne vzrušenie, vášeň a túžbu. Preto sa o feromónoch hovorí ako o vábničke opačného pohlavia!

Prvé dojmy sa počítajú!

Naše pocity sú stimulované predovšetkým čuchom. Sú to vône, ktoré vládnu svetu zmyslov. Vďaka nim vaše spomienky dostanú farbu a aktuálne vnemy sa stanú ešte intenzívnejšími. To vlastne vône môžu za to, že je pre nás novo poznaný človek príťažlivý alebo nás naopak nepriťahuje. Silné vône môžu byť vnímané ako zvodné, ale aj ako príliš rušivé. Na druhú stranu, tie jemné vône môžu byť občas nepostrehnuteľné.

Nie je to však vôňa samotná, čo zvádza! Vôňa je iba pozadie! Inovatívna formula parfumu 365 Days obsahujúca molekulu Iso E Super, ktorá je aktivátorom vašich prírodných feromónov, robí zo zmyselnej vône len pekný doplnok zvodného účinku feromónov!

A o to ide! O zvádzaní, šarm a pokušení! Verte feromónom novej generácie - 365 Days sú úžasné pánske a dámske vône obohatené o silu feromónov! Vďaka nim bude váš prvý dojem vždy skvelý a zostane vám dlho v pamäti!